Omega dhe Luis Viton

Shitet nga: blej toke me qmim te lire 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shes 2 ora omega dhe luis viton , jane me mekanizem automatik (nuk kan bateri vet kurdisen me levizje te dores) dhe kuptohet jane replika( imitim) se me qene origjinal kushtojne shume shtrenjt.

ora omega eshte e re kurse luis viton eshte e perdorur dhe ka shenja qe dallohet se eshte perdorur.

qmimi 60 euro per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim