Orë Casio RedBull Edition

Shitet nga: casio 13 Jan 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes orën Casio Edifice 5165
Modeli: Redbull Limited Edition
Ora është në gjendje perfekte dhe shumë pak e përdorur
Çmimi i orës së re është 200€ ndërsa e përdorur shitet 90€
Nr. kontaktues 044-505-508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim