Orë Emporio Armani

Shitet nga: Kreshnik 17 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Orë Emporio Armani shum e mir dhe e pershtatshme ne dor shum pak e perdorur si e re eshte dhe rezistent ndaj ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim