Orë Police

Shitet nga: Ardi 03 Tet 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shesë Orën e firmës Police origjinale në gjendëje të regullët, ora posedon bateri origjinale dhe nuk ju është ndërru asnjëher me jetëgjatësi 10 vite, pres blerës serioz , bëj dhe ndërrime , SAMSUNG NOTE 4, Iphone 5 32 gb +37744306245 Viber ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim