Orë Rolex në Shitje

Shitet nga: Armando Sina 20 Shk 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Rolex Oyster Perpetual Date
Me pjese ngjyre gold dhe silver
Stainless steel

Submariner
1000ft~300 metra nën ujë
Swiss Made
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim