Orë Rolex

Shitet nga: Kreshnik 16 Dhj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren Rolex ngjyr ari rryp me lekur eshte shum e rujtun edhe shum e pershtatshme dhe eshte rezistent ndaj ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim