Orë Rolex

Shitet nga: Kreshnik 18 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Orë Rolex ngjyr ari rryp lekure shum pak e perdorur dhe shum e pershtatshme per dor rezistent ndaj ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim