Orë e Re

Shitet nga: Albert 07 Jan 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora e dores e paperdorur e ardhur nga Gjermania me kese eshte shume e mire dhe garantoj për orë,gjithashtu qmimi shumë i arsyeshëm.
Në foto nuk po duket mire po me te vertet ora eshte e re dhe shume e estetike.klm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim