Orë e llojit Christ

Shitet nga: ... 18 Pri 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren Christ me nr serik 84135623, mka ardh prej Gjermonis para 3 mujve, ra osht e rujtne dhe nuk e ka asnje demtim, shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim