Orë për marakli

Shitet nga: Besarti 05 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora është nga firma e njohur ESS,mka ardh nga jasht,cmimi real i saj ne tregun nderkombetar sillet rreth 234$, funksionon me levizje te gjakut, është e qendrueshme ndaj ujit dhe ka nje dukje te bukur dhe performanca te nje kualiteti qe nuk gervishet leht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim