Ora Daniell Wellington DW

Shitet nga: Idrizi 16 Dhj 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren Daniell Wellington , origjinal ,e posedoj fakturen me qmim dhe garancion ,ora osht pothuajse e re e perdorur vetem 2 jav .
Konakti ne viber : +38649307046
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim