Ora Emporio Armani AR5857 GOLD

Shitet nga: iBuyKosova 11 Gsh 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
EMPORIO ARMANI AR5857 GOLD
-50% Zbritje!!!
Kualitet i Garantuar, 100% Origjinal.

Cmimi i orës: 320 euro
Cmimi me ZBRITJE: 160 Euro
Marka: Emporio Armani
Model: AR5857 GOLD
Lëvizja: Quartz
Funksionet: Sekondi, Minuti, Ora, Data, Kronografi
Rezistent nga Uji: 50 metra
Garancion: 2 vite
Përmbajtja e paketës:
1 x Orë
1 x Kuti Origjinale
1 x Certifikatë nga EmporioArmani

Transporti bëhët pa pagesë në gjithë Kosovën për 1-2 ditë, dhe paguani për produktin vetëm pasi ta pranoni dhe ta shihni atë.

Për ta blerë produktin apo për ndonjë pyetje tjetër rreth tij, na shkruani mesazh ne faqen ne facebook.


Like faqen ne FB
www.facebook.com/ibuykosova
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim