Ora OMEGA e mashkujve

Shitet nga: nikki 07 Pri 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren OMEGA prodhim zvicran ne gjendje te regullte perveq rypit ne njenen on oshte e demtume dhe vet arsyeja qmimi oshte 80Euro,oshte ble 320 E.Te interesuarit mundte kontaktojne dhe ne Wiber 049588 583flm ne mirek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim