Ora casio originalle ndrrim i mundshem

Shitet nga: Drito 12 Mar 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora eshte originalle nga CH e ardhun e perdorun por ne gjendje shum shum perfekte ka ardh qe 3 muaj ka garancion zvicerran 2 vjeqar rezistend ndaj ujit dhe pluhurit posedon daten 24 oreshin dhe diten e tregon shiko fotot mundesi ndrrimi me tel ose diqka qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim