Ora e dores

Shitet nga: Nol 16 Krr 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora e dores e markes se mirenjohur Zvicerane CERTINA
AUTOMATIC
BLUE RIBBON
Swiss Made
Eshte e praruar dhe ka rryp te lekures.
Ora eshte ne gjendje perfekte teknike dhe vizuele
Pres bleres serioz dhe merakli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim