Ora fossil

Shitet nga: qendrim 14 Sht 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora fossil oshte origjinale dhe ne gjendje te rregullt cmimi i diskutueshem mund te kontaktoni ne viber

37744906200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim