Ora nga Zvicrra lidhet me telefon

Shitet nga: Roland 14 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora është e ardhur nga zvicrra, ajo kryen disa funksione hapat,djegien e kalorive,ecja ne km dhe normalisht oren.Ora lidhet me telefon me anë bluetooth.Çmimi 50€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim