Ora zvicerane CERTINA

Shitet nga: Lumi 18 Jan 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren zvicerane (origjinale) te firmes ''CERTINA'' shume e ruajtur dhe ne gjendje shume te mire pune.

Ora eshte pa rrypa.

Te interesuarit mund te lajmerohen ne 044-115-308 (viber, whatsapp).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim