Ore Tissot PRC 200

Shitet nga: Henor Dragaj 29 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   290 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet orë Tissot modeli PRC 200, eshte ne gjendje te shkelqyer, sikurse e re, eshte shume pak e perdorur e kam ble ne dyqan te autorizuar te Tissotit, e kam faturen dhe flet garancionin nga dyqani.


Eshte me xhame Kristal Safari qe nuk grithet.
Ora eshte wateresistent nuk e leshon ujin.

Per te gjitha informata ju lutem me kontaktoni ne numer telefonit

044507993

Henor Dragaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim