Ore Armani(origjinale)

Shitet nga: Gezim 02 Dhj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Pershendetje shes ore dore firma Armani shume pak e perdorur, dhe ne gjendje shume te mire.
Per me shume informata rreth ores me kontaktoni ne viber ne numrin e me poshtem.
Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim