Ore Dhe Kulet 100% lekur

Shitet nga: sh.b 29 Dhj 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore dhe (Kulet mercedes BENZ 100 % lekur)
e sjellum deri ne adresen tuaj transporti gratis
Porosit ne Viber ose WhatsApp +38649250006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim