Ore Dore G-Shock

Shitet nga: milot 09 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren e dores G-Shock , ngjyre e kaltert
origjinale, dhe pa asnje demtim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim