Ore Esprit origjinal vetem 25€ !!

Shitet nga: Esprit 10 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren origjinale esprit , e cila punon ne gjendje te rregullt dhe ka gjitha funksionet ( data,dita etj) Eshte e perdorur dhe ka disa shenja te perdorimit per ate arsye edhe ky qmim i ulet.. Ju falemnderit


Fossil rolex ore dore swatch jaques lemans armani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim