Ore Police

Shitet nga: Genc 01 Pri 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Orë Police origjinal.
E blere ne gjermani me qmim 270€.
Vjen e kompletuar mu kuti dhe ka garancion.
Shitet URGJENT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim