Ore dhe Kulet BMW

Shitet nga: sh.b 20 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore dhe kulet (100 % lekur ) BMW vetem 25 euro.
Edhe ora edhe kuleta jon trjea pa perdor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim