Ore dhe kulet 100 % lekur BENZ

Shitet nga: sh.b 09 Shk 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore kulet varse dores
Qmimi 23 euro
I sjellim deri ne adresen tuaj
Porosit tani ne viber ose whatsapp
+38649250006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim