Ore dhe parakord

Shitet nga: Ardi 15 Nën 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shitet ora se bashku me parakord. te pershtatshme per ata qe i frekuentojne malet. cmimi fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim