Ore dore - (SWISS MADE) Swatch ORIGJINAL

Shitet nga: Bashka 10 Mar 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SWATCH MODEL:

- YCS400G

- Irony Chrono

- Men

- Year: 1995 Fall Winter Collection

- Technical DataDisplay type: Chronograph

- Water resistant: 3 Bar

- Movement type: Chronograph

- Movement brand:ETA

- Battery: Q394

- Hand colors: Glow Glow Silver

Ne gjendje te mire teknike dhe optike, Baterin e re.

E blere ne Zvicerr.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim