Ore dore Miler

Shitet nga: behar 28 Gsh 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes ore dore miler.
Per me shume like faqen:

https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/

Cmimi 10 euro

+37744690769(Viber)
049797996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim