Ore dore

Shitet nga: afrim 02 Dhj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes ore dore eshte Super speed v6 e ruajtur shum e mir prej norvegjie mun te kontaktojm dhe ne viber +37745530496
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim