Ore dore

Shitet nga: Mercedes Benz 26 Dhj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES

ORE E RE MERCEDES BENZ PA PERDOR
ME NGJYRE TE ZEZE TE GJERE 2.2 CM,
ORA ESHT ME NUMRA ,KA EDHE SEKUNDAR XHAMIN MINERAL,REZISTENT NDAJ UJIT ...ORA ESHT SHUME E BUKUR CLASIKE DHE ELEGANTENuk ka shpallje të vizituara
Në fillim