Ore dore

Shitet nga: Mentor 04 Pri 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren Astrong e sapo ardhu nga Zvicra eshte ende e pa perdorur asnjeher, Ora eshte e firmes Astrong dhe eshte me dokumentacion dhe garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim