Ore dore Daniel Klein

Shitet nga: erik thaqi 22 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shes oren e dores daniel klein , eshte ne gjendje shum te mire ,nuk eshte e demtuar , eshte perdorur shum pak ,
baterin e ka te re

eshte water resistant PREMIUM BY DK (daniel klein) me nr serial :01672p

me kontaktoni dhe do e shihni me mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim