Ore dore OCTO prodhim zviceran

Shitet nga: Lumi 18 Jan 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren zvicerane (origjinale) te firmes ''OCTO Precision'' shume e ruajtur dhe ne gjendje shume te mire pune.
Te interesuarit mund te lajmerohen ne 044-115-308 (viber, whatsapp).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim