Ore dore SKAGEN (origjinale)

Shitet nga: 049421428 13 Shk 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora e dores e perdorur e firmes Skagen(Danimarke) me kuti dhe garancion.
Te gjithe akrepat jan funksional.

Slim watch

Quality Japanese-Quartz movement
Mineral crystal
Case diameter: 38 mm
Stainless-steel case; White dial; Day function
Water resistant to 99 feet (30 M)


Prishtine/Peje

049421428
viber/whastsapp +38649421428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim