Ore dore dhe shkreps

Shitet nga: behar 04 Maj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   33 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora e dores e cila perveq ores eshte edhe ndezës I cigares shumë speciale e cila mund te mbushet me rrymë me ane te adapterit . Ora eshte e kjo ne foto e paperdorur e ardhur nga Zvicrra.
Per ma shume like faqen:
https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/


Tel: +37744690769
049 797 996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim