Ore dore omega luis vitton

Shitet nga: blej toke me qmim te lire 21 Maj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shes 2 ora omega dhe luis viton , jane me mekanizem automatik (nuk kan bateri vet kurdisen me levizje te dores) dhe kuptohet jane replika( imitim) se me qene origjinal kushtojne shume shtrenjt.

qmimi 60 euro per cope
apo 2 orat ndrrim me telefon ose ore me vlere te njejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim