Ore dore origjinale automatik nga zvicrra

Shitet nga: or dore nga zvicrra automatikr 13 Maj 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes urgjent Oren e dores shum pak e perdort e ardhur nga zvicrra ora esht automatike punon pa bateri qmimi 115e urgjent veq sot dhe neser
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim