Ore dore

Shitet nga: behar 28 Gsh 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
1.Shitet ora e dores kjo Qe shihet ne foto e re.
Qmimi 10
Per me shume like faqen:


https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/


Tel. +37744690769
049797996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim