Ore dore

Shitet nga: Behar 28 Gsh 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   18 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
3. Shitet ora e dores kjo Qe shihet ne foto e re.
Per me shume like faqen:

https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/


Tel. +37744/690769

049/797996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim