Ore e vjeter xhepi

Shitet nga: tafa 30 Gsh 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore shum e vjeter e flakruar me ari.
Orë e rall te viteve 30-37v
Ora esht ne gjendje perfekte dhe punon.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim