Ore gjepi Dugena

Shitet nga: Ore gjepi Dugena 22 Pri 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren e gjepit e firmes se njohur Dugena, me kurdisje. Ka ngjyre ari dhe eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim