Ore

Shitet nga: ardit 14 Pri 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shes oren e dores e sapo ardhur nga londra eshte ne gjendje te rregullt posedon bateri te vogel dhe kamer munesh me fotografu me to qkadush munesh me ingjizu plus edhe muzik e ka venin per mbushje dhe ka kabllen e vet per mu mush mrena perfuni e ka memory carden 4 giga tvjen gratis me or
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim