Oren TCM e ardhur nga Gjermania

Shitet nga: Ora 21 Sht 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren e markes Terra cielo mare(italiane) e ardhur nga Gjermania.
Shume e pershtatshme dhe rezistente ndaj ujit.

Nr kontaktues: 049- 398 309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim