QAFORE ORIGJINAL -JUST CAVALLI-

Shitet nga: Benzi Sot 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES QAFOREN ORIGJINALE JUST (ROBERTO) CAVALLI- PËR MESHKUJ APO FEMRA (UNISEX)
E RE PA PËRDOR NË KESE E BLERË NË ANGLI
MASAT JANË :SINXHIRI I GJATË 80.CM PLLAKA 5X5 CM NGJYRA E ARIT POR JO ARI, QAFORE SHUMË E BUKUR DHE E RRALLË FASHION PËR DJEM..VAJZA..REPERA..ETJ.

Mob 044911160
Text:Mercedes benz.bmw,opel,vw,skoda,audi
Kimik,kimika,kulet,kuleta,qanta,ora,vetura,varrse,
ORA,ORA,KULET,KULETA,QANTA,MERCEDES,BENZI,AKSESOR,ESPRIT,SYZE,SYZA,VIPER
A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND,
SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT,
FESTINA,CARTIER,LONGINES,CERTINA,CITIZEN,SEIKO,CASIO,IWC,BVULGARI,GUCCI,ARMANI
BOSS,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,MAKINA DHE MJETE,DEWALT,BOSCH,SIEMENS,AEG
AUDI A6,A8,Q7,QUATTRO,MAKITA,BLACK & DECKER,METABO,FLEX,HILTI,NISSAN,MAZDA,TOYOTA,PEUGEOT,CITROEN,SONY ERICSON
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,
ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUSTV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS,POLICE,AUDI
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
TE TJERA,SPORT DHE REKREACION,ETJ,ROVER,JAGUAR,RENAULT,CITIZEN,SEIKO,MERCEDES
AMG,ML,350,400,500,SEAT SHKODA,FERRARI,PORSCHE,AUTOPJESE DHE PAISJE,BICIKLETA,
H,ZH,GJ.XH,VETURA,VETURE,TROJE,BANESA,BANES,SHTEPI,SHTEPIJA,VARRSE.MBAJTSE
QELS,QELSI,QELSA,PILOT,VETURA,AUDI,BMW,OPEL,MERCEDES,FORD,SEAT,JAGUAR
VW,GOLF,PASSAT,POLO,TOURAN,TOUAREG,PORSCHE,FERRARI,LAMBORGINI,RENAULT,
KIA,HYUNDAI,TOYOTA,MITSUBISHI,JAGUAR,ROLLS ROYC,AUTOPJESE,MOBIL,TELEFONA,NOKIA
VARRSE,MBAJTSE,TREGER,TREGERA,BAGAZH,BAGAZHI,AKSESORE,RIMORKIO,FARA,DRITA,
ARMOTIZERA,KRILLA,NGJYRA,SHOFERSHAJME,VOLLAN,KARRIKA,ULSE,TIMON,MOTORR,DIESEL
LG,HTC,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,IPHON,IPHONE,IPHONA,APARAT,CANON,NIKON,OLYMPUS,MOTOROLA,NOKIA,PJES,
PORSCHE.LAND ROVER,RANGE ROVER BMW X3,BMW,X5,BMW X6 QELSI ,QELSA,TE TJERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim