Rolex Explorer II

Shitet nga: Rolex 01 Pri 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes (Rolex Explorer II ) ora osht orginal me kuti dhe xhitha letrat viti i prodhimit osht 2001 qmimi osht i pa diskutushum 3500 Euro tel.+viber 00436769006429
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim