Rolex dhe jacques lemans

Shitet nga: Dida 03 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

101 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes orat
Rolex (emetimi sekondar) 95euro
jacques lemans - 100 euro
mund te me shkruani ne viber:+38649809109
orët punojne ne menyre fenomenale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim