Rripa orësh për femra dhe mëshkuj

Shitet nga: bujari 06 Pri 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes rripa orësh të ardhur nga zvicrra për femra dhe mëshkuj jan të lëkurës i shes me shumic (pesëdhjet cent)për cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim