Rripa oresh per femra dhe meshkuj

Shitet nga: bujari 06 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shes rripa oresh per femra dhe meshkuj te ardhur nga zvicrra ja te likures dhe i shes me shumic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim