SYZA TE REJA ***ITALY DESIGN***

Shitet nga: Syzat 20 Sht 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES SYZAT PER MESHKUJ TE MARKES --ITALY DESIGN--

SYZA ITALY DESIGN (UV 400) TE REJA PA PERDOR TE BLEME NE GJERMANI
TE PUNUARA ME STANDARTE EUROPIANE-
-SI DHE TE KONTROLLUARA NGA OPTIKA
SYZAT JANE VETEM 50 % TE ERRTA,,SHUME TE BUKURA DHE FASHION
NGJYRA E ZEZE DHE HIRI RAMIN PREJ METALI XHAMAT POLIKARBONAT

SYZAT GJENDEN DIREKT NE PRISHTINE
JU LUTNA MOS DERGONI SMS APO EMAIL NESE KE INTERES THIRR-
NE 044-911 160

a,s,d,f,g,h,j,k,l,q,w,e,r,t,y,u,i,o,p,z,x,c,v,b,n,m,ora swatch,tissot,rolex,hublot,fossil,diesel,police,esprit,
jacques lemans,iwc,etj,vetura audi,bmw,opel,ford,vw,golf,polo,passat,touran,touareg,tiguan,
telefon,telefon,mobil,nokia,lg,htc,samsung,samsung galaxy,sony ericson,iphon,iphona,iphone
fotoaparat,dvd,tv,studio,muzik,sport,veshje mbathje dhe stolime te tjera.festina,longines,iphone,
iphone,3.gs,4,4s,5,5c,5s,6,ipad,kulet,kuleta,portofol,portofoli,bugati,diesel,esprit,police,rado
sinxhir,rreth,qafore,bizhuteri..te gjitha kategorit,puma,patike,kepuca,maica,fashion,trend,fashion
varrse,mbajtse,land rover porsche,të tjera,treger,tregera,land,rover,range rover,mercedes,porsche,
jaguar,ferrari,qels,qelsa,varrse,mbajtse,land rover,range rover,bmw x3 bmw x5 bmw x6 te tjera
dhe paisje rimorkio,fara,krilla,fellne,fellge,nissan,mitsubishi,mazda,toyota,iphone,3,3gs,4,4s,5,5c,6
samsung galaxy,police,rado,diesel,esprit,ferrari,mercedes,bmw,jacques lemans te tjera
te gjitha kategorit,rryp,rrypa,qanta,sport,futboll,basketboll,hendboll,box,kikbox,adidas,puma,
nike,rebok,reebok,converse,vetura,autopjese,banesa,banes,shtepi,shtepia,bicikleta,scot,treck
rrypa,rryp,lekur,lekure.leder,syza,syze,police ray ban,porsche design,dolce gabana,prada,cartier
versace,louis vuiton,bmw,mercedes benz,audi,te tjera,mobilje,mobile,banes,banesa,shtepi,villa,troje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim